+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Еко-пізнавальна екскурсія: Дика природа Яворівщини


Що може бути кращим, ніж доторкнутись до незайманої природи і насолодитись її самобутньою красою?   Зовсім неподалік від Львова природа зберегла свою недоторканність і унікальність. Під час екскурсії Яворівщиною ми відвідаємо: заповідник Розточчя, Яворівський Національний Природний Парк, містечко Івано-Франкове та притулок бурих ведмедів.

Дата: 22 квітня.

Час: 9:00

Місце зустрічі: Магнус

Локація – Розточчя, Яворівщина.

Що будемо робити:

1.    Спостерігати за птахами на ставах через бінокль.
2.    Милуватися дикими тарпанами, кабанами, вівцями, качками, лебедями.
3.    Знайомитися з бурими ведмедями.

Щороку на територію Розточчя прилітає величезна популяція птахів. З них 60 видів – водоплавних. А якраз зараз у птахів період гніздування і за ними найцікавіше спостерігати. У компанії дослідника-орнітолога ми спостерігатимемо за такими птахами, як: баклан великий, бугай, гуска сіра, гоголь, чирянка мала та велика, чернь білоока, широконіска, а також лебедями та сірими чаплями!

Тоді помандруємо трохи далі та відвідаємо диких тарпанів. Це пращури сучасних коней, які колись бігали степами усієї Європи, але через свою волелюбність були винищені людьми. На початку ХХ ст. тарпани були штучно виведені знову і зараз є лише декілька резерватів в Європі, де за ними можна поспостерігати. 

Також на еко-хуторі поруч з тарпанами тримають кабанів, овець. Тут є дикі качки та лебеді.

А на зворотньому шляху відвідаємо притулок бурих ведмедів, який нещодавно відкрився. Зараз тут живе 7 косолапих бурмил, які дуже раді відвідувачам. У всіх них було трагічне минуле – вони жили у мандрівних цирках або у клітках при елітних ресторанах. Зараз вони мають великі вольєри і гідні умови проживання і дуже люблять, коли до них приходять гості.

Гайда з нами!

Ціна: 275 грн./особа

Додатково оплачується: вхід в притулок бурих ведмедів: дорослий - 60 грн./особа, дитячий - 30 грн./особа