Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Тур до печери Оптимістична «Мандрівка до печерного Циклопа»

Тур зі Львова до печери Оптимістичної


 

7:00 – виїзд зі Львова.

10:30 - зупинка у Чорткові. Оглядини Чортківського замку.

12:30 – прибуття в село Королівка, де знаходиться печера Оптимістична.

Перекус.

14:00 – одягаємось та вирушаємо у підземну мандрівку до печери.
14:30 – 16:30 – похід до печери Оптимістична.
16:30 – вихід на поверхню. Переодягаємось, перекушуємо і їдемо в напрямку Львова. 
17:30 – виїзд з Королівки. 
23:00 – прибуття до Львова.

 

По дорозі до Оптимістичної печери ми відвідаємо Чортківський замок, який раніше був резиденцією українських магнатів - родин Потоцьких та Гольських. Через своє невигідне розташування (не на пагорбі, а під ним) він не раз потерпав від нападників. Найкращу панораму на замок та саме містечко можна побачити з гори Вигнанка.

 

 


Екскурсія – похід до печери Оптимістичної:

Печера Оптимістична - найбільша печера Європи, найбільша в світі гіпсова печера, друга за протяжністю в світі після американської системи Флінт-Річ-Мамонтової. Відкрита 8 травня 1966 р. Львівськими спелеологами. На протязі майже півстоліття досліджень довжина усіх розвіданих ходів печери сягає понад 240 кілометрів.  На даний момент печера налічує 18 районів.
Під час нашого походу до печери Оптимістичної дійдемо до галереї з дивною назвою «Циклоп», яка співпадає з назвою Львівського спелеоклубу. Чому саме «Циклоп»? Погляньте на людину з ліхтариком на лобі- і Ви все зрозумієте.


Ми просуватимемось маршрутом першовідкривачів через ходи  «Ліва перчатка», «Дика північ». Минатимемо гроти «Піратський парус», «Дружба» та ін. У деяких місцях Вам навіть доведеться стати на коліна. І нарешті ми потрапляємо до галереї «Циклоп» - нашого кінцевого пункту призначення у печері Оптимістичній. Тут знаходиться єдиний в Україні підземний геологічний музей, де  знаходяться надзвичайної краси кришталі та гелектити. Також тут представлені скульптури учасників експедицій.
Нафотографувавшись і нагулявшись під землею, виходимо на поверхню.

 На спелеобазі в с. Королівка також можна відвідати музей спелеології, де Ви ознайомитеся з історією відкриттів Оптимістичної та інших печер України та колишнього Радянського Союзу.

Перекус. Виїзд з с. Королівка. Повернення до Львова.

 

 

Вартість спелеотуру "Оптимістична печера і Чортківський замок":

15-20 осіб - 395 грн/особа

21-25 осіб - 385 грн/особа

26-30 осіб - 380 грн/особа

31-35 осіб - 350 грн/особа

36-40 осіб - 330 грн/особа

41-45 осіб - 330 грн/особа

46-50 осіб - 315 грн/особа

 

У вартість входить:
-    Екскурсійно-транспортний супровід
-    Похід до Оптимістичної печери
-    Супровід інструктора.


У вартість не входить:

-    Спорядження – комбінезон, взуття, каска, ліхтарик – 120 грн./особа.
-    Обід – 55 грн./особа.
-    Харчування в дорозі