Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Тур на море зі Львова!!!

10-денний відпочинок на морі

Виїзд зі Львова!!!

Ціна - 2200 грн!!!

Виїзди зі Львова:

9.08.2015 р.

19.08.2015 р.

17:00 – виїзд зі Львова.

10:00 наступного дня – прибуття до Приморського.

Пропонуємо чудовий відпочинок на березі Чорного моря у курортному містечку Приморське.

Красиві пляжі, дивовижна берегова лінія, надзвичайні степові ландшафти, багатий орнітологічний світ!

Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом. Проживання на базі у дво-трьох-місних номерах. Зручні ліжка, туалет спільний  на 2-3 номери. Душ та кухня на території бази.

У вартість туру включена одноденна екскурсія у Вилково – «Дельта Дунаю – 0 км».

У вартість входить:

-         Доїзд до Приморського і назад до Львова

-         10-денне проживання на базі «Полярон»

-         Тур «Дельта Дунаю – 0 км»

У вартість не входить:

-         Харчування (в Приморському дуже популярні комплексні обіди, які пропонує практично кожне кафе в різноманітному асортименті і ціні)

-         Особисті витрати.

 

Якщо Ви втомилися від міської колотнечі, літо минає, а Ви так і не відпочили, пропонуємо Вам гарну нагоду відпочити на курорті Приморське.

Чому сюди?

1.     Спокій – тут не так багато людей, як у Затоці чи Залізному порту. А пройшовши лишніх 10-15 хвилин вздовж берега, легко знаходите місцевість, де зовсім немає людей.

2.     Ціна – оскільки курорт знаходиться трохи далі від початку морської акваторії України, ціни тут дешевші.

3.     Природа – Ви насолодитесь красою Буджацького степу, унікальними ландшафтами берегової зони, чистотою морської води.

Приморське – це рай для птахів та риби. Під час екскурсії «Дельта Дунаю» Ви зможете побачити масу птахів, що занесені до Червоної Книги (чаплі, баклани і, навіть, пелікани). Якщо ж Ви вмілий рибак – беріть з собою вудочку. Поруч з морем знаходиться озеро Сасик, та канал, що зєднує його з Дунаєм, де водиться багато риби.

4.      Унікальна культура та традиції. Мешканці цієї частини України називають себе липовани. З їхніми традиціями, віруваннями та обрядами Ви познайомитесь під час екскурсії «Дельта Дунаю».

5.     Місцева кухня – малокріплені кілійські вина, липованська уха, сировялена риба.

 

Екскурсія «Дельта Дунаю – 0 км»

Пропонуємо для Вас унікальну екскурсію у Вилково – край, який називають «Українська Венеція».

Місто Вилково – унікальне місто на воді, яких можна нарахувати лише декілька не весь світ.

Це місто, вулицями якого люди здебільшого пересуваються на човнах, а човни, в свою чергу, мають тут номерні знаки.

Ви прогуляєтесь найцікавішими вулицями Вилково, познайомитесь з старообрядівською церквою та липованськими традиціями.

Потім Вас чекає «водна» частина екскурсії – Ви сідаєте на катер і здійснюєте мандрівку дельтою Дунаю в напрямку до впадіння річки у Чорне море. По дорозі на Вас чекатимуть розповіді про життя людей на островах посеред дельти.

Спостерігайте за краєвидами – часто серед очерету можна вгледіти якусь унікальну пташку. А особливо їх багато на острівцях при впадіння Дунаю у море.

Швартуємось на острові «0-вого кілометра», робимо фото себе та пеліканів, загадуємо бажання проходячи через нулик, повертаємось на борт.

Річка Дунай єдина у Європі, яка освоювалась не від витоків, а від моря. Тому підрахунок кілометражу річки починається з її дельти. Ви побуваєте на «0 кілометрі» Дунаю.

Нас чекає мандрівка на один з островів дельти, де знаходиться садиба-музей Квакенбург. Тут Ви скуштуєте липованську уху, місцеве вино «Новак», травяний чай з медом, наслухаєтесь тостів та жартів та з чудовими враженнями поїдете назад до Приморського.

 

За детальною інформацією звертайтесь:

+38 063 279 98 91

+38 096 463 30 05