Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Тур до Львова та околиць"Чарівний Львів та Королівська Жовква"

Програма дводенного корпоративного туру до Львова:

1 день

Приїзд до Львова. Трансфер з вокзалу в центр.

Початок пішохідної екскурсії "Австрійський Львів", під час якої ви оглянете найбільш видатні архітектурні перлини австрійських часів, які знаходяться в центральній історичній частині міста. Гід по Львову познайомить Вас з так званим Австрійським Львовом, який забудовувався у 19 – поч. 20 століттях. Ви побачите: Львівську Оперу, Шляхетське Казино, палац Потоцьких, Львівський національний університет ім. І. Франка (колишню будівлю Галицького Сейму), а також відвідаєте собор св. Юри.

Обідня перерва.

 

Далі продовжуємо наше знайомство з містом Лева, відвідуючи екскурсію "Вулицями старого Львова". Під час цієї пішохідної екскурсії Львовом Ви побачите: Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, прогуляєтесь по Львівському корзо, побуваєте на площі Ринок – у самому серці міста. У Вас буде можливість помилуватись архітектурою 16-17 ст. та дізнатись про середньовічне минуле міста.

Група повертається в готель/хостел. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок. Виїзд на заміську екскурсію "Королівська Жовква та Крехівський монастир".  Ви

відвідаєте Жовкву, яка посідає друге місце за кількість визначних пам'яток після Львова у Львівській області. Заснування міста припадає на 1594 рік, а засновником вважається гетьман Станіслав Жолкевський.Тривалий час місто було резиденцією короля Польщі Яна Собеського, тому його часто називають "Королівська Жовква".  Під час екскурсії у Жовкві Ви побачите: Кафедральний костел Св. Лаврентія, дерев'яну церкву Св. Трійці, синагогу та міську Ратушу. Далі помандруємо до Крехівського монастиря, який вважається однією з головних греко-католицьких святинь України. 

Повернення до Львова.

Вартість дводенного туру до Львова з друзями:

При проживанні у хостелі:

Для групи 10-15 осіб = від 630 грн/особу
Для групи 16-25 осіб = від 520 грн/особу
Для групи 26-35 осіб = від 495 грн/особу
Для групи 36-45 осіб = від 475 грн/особу

При проживанні у готелі:

Для групи 10-15 осіб = від 795 грн/особу
Для групи 16-25 осіб = від 690 грн/особу
Для групи 26-35 осіб = від 655 грн/особу
Для групи 36-45 осіб = від 625 грн/особу

 

У вартість входить:

- Проживання у хостелі/готелі (1 ніч)

- екскурсійний супровід

- транспортний супровід (трансфер з вокзалу в центр у 1 день, транспортний супровід під час заміської екскурсії "Жовква і Крехівський монастир" у другий день, а при проживанні в готелі - додаткові трансфери: з готелю в центр та з центру в готель у 1 день поїздки)

- Харчування - 2 обіди (якщо група обирає варіант з проживанням в готелі, у вартість також включено сніданок)

- Проживання та харчування супроводжуючих безкоштовно (для групи 10-25 осіб - 1 особа безкоштовно, для групи 26-45 осіб - 2 особи безкоштовно)


У вартість не входить:

- Вхідні квитки до відвідуваних об'єктів (Австрійський Львів - 30 грн./дор., Жовква і Крехівський монастир- 23 грн./дор.)

- Страхівка

- Додаткове харчування: сніданки, вечері.

Замовити дводенний корпоративний тур до Львова можна за телефоном:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Екскурсовод по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua