Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Дитячий квест у Львові

Квест по Львову являється чудовим варіантом проведення дитячого та підліткового дозвілля, оскільки кожна дитина найкраще сприймає інформацію у формі гри. Пропонуємо Вашим дітям квест у Львові, під час якого вони зможуть не тільки весело, активно, але й пізнавально провести час. Гарантуємо Вашим дітям нові незабутні емоції та позитивний настрій!

Протягом дитячого квесту у Львові, розгадуючи низку інтелектуально-логічних ігор, діти зможуть не тільки поближче познайомитись з містом Лева, з його історією і архітектурою, з його головним символом – Левом, але й проявити своє вміння працювати в команді, спільно відгадувати непрості та неочікувані загадки і крокувати до поставленої мети.

Перед початком дитячого квесту по Львову проходить розподіл групи на дві команди (або більше, це залежить від кількості учасників). Обидві команди отримують карти центральної частини міста та перше завдання. Також гід Львовом ознайомить обидві команди з правилами дитячого квесту (однією з необхідних умов являється фотографування усіх зазначених об’єктів). Після кожного успішного проходження завдання, команді зараховують бали і вона переходить (згідно підказкам) до наступного пункту. Команди проходять однакові завдання, але в різній послідовності. Кожну команду супроводжує гід по Львову і в разі необхідності інформує про додаткові підказки. Переможцем стає та команда, яка найшвидше відгадає кодове слово та дістанеться до кінцевого пункту призначення.

На завершення дитячого квесту по Львову на команду-переможця чекає солодкий приз.

Тривалість: 2,5 години.

Локація: центральна частина міста Лева.

Розроблено два сценарія згідно вікової категорії:

Квест «У пошуках львівських таємниць» (вік 7-12 років). Під час цього дитячого квесту у Львові діти будуть переміщуватись від одного пункту до іншого, розгадуючи загадки різної складності. На завершення квесту по Львову діти мають відгадати кодове слово і знайти місце, де їх чекатиме фінальний приз. 

Квест «Таємниці старого міста» (вік 13-17 років). Під час даного квесту Львовом діти виконуватимуть завдання різної складності, збираючи за них бали. Командою-переможцем стає та, яка назбирає більшу кількість балів і відшукає місце, де їх чекатиме фінальний приз. 

Вартість квесту:

Квест «У пошуках львівських таємниць» (вік 7-12 років):

до 10 осіб = 1500 грн/група.

більше 10 осіб = 150 грн/особа.

Вартість квесту:

Квест «Таємниці старого міста» (вік 13-17 років):

до 10 осіб = 1500 грн/група.

більше 10 осіб = 150 грн/особа.

Замовити дитячий квест у Львові можна:

За тел.: 

(032) 253-48-70

 

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Екскурсовод по Львову Дарія

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua