Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Поїздка на лижі на Буковель - лижні тури в Буковель зі Львова

Пропонуємо одноденні поїздки на лижі на Буковель та дводенні тури на Буковель зі Львова для веселих компаній! Відвідай найпопулярніший гірськолижний курорт України цієї зими!

Катання на лижах у Славську - гірськолижний тур зі Львова в Славськ

Пропонуємо одно- та дводенні тури на лижі у Славськ у компанії друзів та сім'ї. Хочеш гарно відпочити на свіжому повітрі та покататись на лижах недорого? Гайда у Славськ або на Волосянку!

Катання на лижах Плай - лижний тур Львів-Плай

Пропонуємо цікавий і захоплюючий відпочинок в Карпатах! Гірськолижні тури на Плай зі Львова. Відпочивай активно з друзями та родиною під час катання на лижах на г/к Плай.

Поїздка на лижі на Тисовець зі Львова

Пропонуємо одноденні поїздки на лижі на Тисовець зі Львова. Тисовець – це відомий гірськолижний курорт у Карпатах Львівщини, який часто називають маленькою Швейцарією. Тут є три лижні траси, траси для біатлону, сноутюбінгу, могул та бігових лиж.

Катання на лижах на Драгобраті - лижний тур на Драгобрат зі Львова

Пропонуємо захоплюючі поїздки на лижі на Драгобрат. Драгобрат – це найвищий гірськолижний курорт України. На Драгобраті є 6 трас різного рівня складності та довжини – від 300 до 2000 м. Це чудова ідея для зимового відпочинку з друзями.

Катання на лижах на Пилипці

Пропонуємо одноденні тури на лижі на Пилипець зі Львова. Тут працює 6 бугельних та 1 крісельний витяги. А витяг «Боржавські полонини» - це найдовший швидкісний бугельний витяг в Українських Карпатах.