Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Квест-кімнати у Львові

В наш час все більшої популярності набувають квест-кімнати у Львові, які являються чудовим варіантом як для підліткового, так і для дорослого дозвілля.

 

Це не тільки активний та веселий, але й інтелектуальний відпочинок. Також квест-руми Львова це чудова нагода незабутньо відсвяткувати День Народження або ж корпоративне свято. Під час цієї  захоплюючої гри, за обмежений час, необхідно розв’язати низку цікавих логічно-послідовних головоломок, тобто Вам та Вашим друзям необхідно проявити уважність, кмітливість, застосувати інтуїцію, рішучість, а ткож перевірити згуртованість команди. Гугл Вам не допоможе =), адже всі підказки будуть у Вас під руками, потрібно їх лише встигнути знайти та вибратись із зачиненої кімнати…

Ви можете прийняти участь в обраному нижче квест-румі:

- «Ігри розуму» - у Вашому розпорядженні кабінет божевільного математика Джона Неша, наповнений великою кількістю складних логічних завдань та інтригуючи загадок. Тривалість: 70 хвилин.

- «Екзорцист» - в цьому квеструмі відбуваються таємничі містичні події, тому Вашій команді необхідно подолати страх та проявити сміливість для того, щоб за обмежений час вигнати злих духів та демонів. 

- «Похмілля» - вчорашній вечір вдався настільки, що Ви геть нічого не пам’ятаєте і у Вас є лише одна година часу, щоб розкрутити заплутаний клубок подій минулої ночі та вибратись з халепи.

Ми гарантуємо Вам позитивні емоції та впевнені, що Вам сподобається, навіть, якщо не вдасться вибратись)

Пориньте у загадковий світ пригод разом з нами!

Кількість учасників – не менше 4-5 осіб.

Вартість залежить від дня тижня та часу доби, а також кількості учасників.

Попередня реєстрація за поданими нижче контактами:

За тел.: 

(032) 253-48-70

 

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Екскурсовод по Львову Дарія

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua