Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Про нас

Туристичний портал "Екскурсія" - це проект, що об'єднує професіоналів своєї справи у сфері туризму Західною Україною. До нашого колективу входять спеціалісти в сфері надання туристичних послуг - організатори, екскурсоводи, перевізники. Ми займаємось організацією екскурсій та подорожей по Львову, по Львівській області та Заході України. А у майбутньому ми плануємо географічно розширити контингент наших послуг по території України. Ми співпрацюємо з досвідченими готельєрами та рестораторами, тому усе це дозволяє нам забезпечити Вам гарний відпочинок.

Якщо Вас цікавить якісний сервіс та незабутній відпочинок - звертайтесь до нас.

 

Тел.:

(032)253-48-70

Настя:
+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23

manager@ekskursiya.com.ua

Дарія:

+38 096 463 30 05

+38 063 279 98 91

info@ekskursiya.com.ua

 

Запрошуємо до співпраці кваліфікованих гідів та перевізників. Якщо Ви любите свою роботу і якісно її виконуєте, зателефонуйте або напишіть нам.

З повагою, Дарія.