Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Захоплююча одноденна поїздка до Львова для дітей. За один день пропонуємо Вам познайомитись з головними архітектурними пам'ятками Львова та історією міста. На Вас чекає: автобусна екскурсія по Львову та пішохідна дитяча екскурсія по центру Львова. Безліч вражень і позитиву!

Opens internal link in current windowДетальніше...

 

 

Запрошуємо на екстремальний похід в Карпати! Хочете навчитись виживати у екстремальних умовах? Гайда з нами!

18 серпня організовуємо похід на Сколівські Бескиди! Ви отримаєте навички з приготування їжі з підручних засобів, обезараження води, побудови житла та ін. Також під час походу на Вас чекає багато випробувань та несподіваних вражень!


Opens internal link in current windowДетальніше...

 

 

На Вас чекає насичена екскурсійна програма під час одноденного туру до Львова. Ви побуваєте у найцікавіших місцях центральної частини міста та відвідаєте загадкові підземелля старого Львова. А ще побуваєте у найсолодших місцях Львова!

Opens internal link in current windowДетальніше...

 

 

 

 

 

Пропонуємо Вашим дітям квест у Львові, під час якого вони зможуть не тільки весело, активно, але й пізнавально провести час. Гарантуємо Вашим дітям нові незабутні емоції та позитивний настрій!

Протягом дитячого квесту у Львові, розгадуючи низку інтелектуально-логічних ігор, діти зможуть не тільки поближче познайомитись з містом Лева, з його історією і архітектурою, з його головним символом – Левом, але й проявити своє вміння працювати в команді, спільно відгадувати непрості та неочікувані загадки і крокувати до поставленої мети.

Opens internal link in current windowДетальніше...

Тривалість екскурсії у Львові- 3 години.

Львів - це те місто, де ніхто не може уявити свого життя без філіжанки запашної кави та чоколядки. Адже кавово-чоколядові традиції поселились у місті ще в австрійські часи. Ще й до сьогодні львів'яни запрошують один одного "на каву" якщо потрібно щось обговорити та приносять чоколядку як знак вдячності за послугу.

Це не дивно, адже саме львів'янин Юрій Кульчицький навчив австрійців пити каву у XVII ст. А наприкінці XVIIІ ст. австрійці принесли з собою моду на кавування до Львова. З тих часів кав'ярні і цукерні, шоколадні у Львові виникають на кожному кроці.

Opens internal link in current windowДетальніше:

Тривалість екскурсії у Львові – 3 години.

Що може бути кращим, ніж пиво у Львові? Цей хмільний напій з історією приготування понад 600 років став справжньою візитною карткою Львова.

Про Львівське пиво складають пісні, п’ють гальбами у компанії найліпших колєг та кумпелів. А історія пивоваріння у місті сягає 1425 р., коли у Львові заснували цех броварів. А вже у 1715 р. граф Станіслав Потоцький дає монахам єзуїтам привілей і на Клепарові постало перше промислове броварне підприємство.

Під час цієї екскурсії по Львову Ви дізнаєтесь про історію пивоваріння у Львові та в світі, процес виробництва пива, його види та смаки.

Opens internal link in current windowДетальніше...

Це найпопулярніша екскурсія, оскільки дозволяє оглянути всю центральну частину міста, тобто старий Львів, який забудовувався ще в далекому XVI ст. та частину австрійського міста - кін. XVIII-поч. ХІХ ст. Під час екскурсії Ви побачите:Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької - унікальну пам'ятку архітектури кін. ХІХ ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи,пам'ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську "статую свободи", греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції, побачите деякі місця зйомок фільму "Д'артаньян і три мушкетери".       Детальніше>>>