Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Тунель закоханих та незламні фортеці Рівненщини

Одноденний тур Рівненщиною:

8:00 – виїзд зі Львова.

Вирушаємо на Рівненщину, до замку князів Острозьких. Ця незламна твердиня була зведена ще у XV ст. і являється одним із найстаріших замків в Україні, а також фортецею, яка ніколи не була взята штурмом, адже завжди була укріплена на взірцевому рівні. На сьогоднішній день Дубенський замок входить до переліку семи чудес України.

А зовсім поруч від Дубно знаходиться інше чудо цивілізації – Тараканівський форт. Це вже фортеця ХІХ ст. Оборонний прикордонний форт Російської імперії створений для того, щоб захистити границю від ворогів-сусідніх держав. Увесь форт зведений з використанням не лише цегли та землі, а й нового, як для того часу, матеріалу – бетону. А так як зведення форту планувалось для проведення повномасштабних військових операцій, то довкола налічується аж 105 військових казематів для проживання та
ведення бойових дій! Хоча, за іронією долі, держава, яка збудувала для себе цей форт, ніколи не мала нагоди ним скористатися.

Після відвідин двох оборонних фортець, пропонуємо зануритись у атмосферу романтики і побувати у справжньому Тунелі Кохання! 

Тунель Кохання у Клевані – це пам’ятка створена найвідомішим архітектором світу – Природою! Це місце, де гілки і листя дерев сплітаються між собою таким чином, що утворюють тунель практично ідеальної арочної форми. Через цей тунель проходить колія, яка є символом життєвої дороги двох людей, що кохають одне одного. 

Вартість одноденного туру:

15-20 осіб – 325 грн./особа.

У вартість входить:

- Екскурсійно-транспортний супровід.

 

У вартість не входить:

- Вхідні квитки – 16 грн./дит., 25 грн./дор. ( в сумі за два об'єкти: Тараканівський форт і замок в Дубно)

- Обід. 

Замовити одноденний тур Рівненщиною можна за тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Екскурсовод по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua