Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Кам'янець-Подільський за один день"

Тривалість екскурсії  до Кам'янець-Подільського - 1 день.

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте легендарну фортецю над річкою Смотрич - Кам'янець-Подільський. Сама природа створила тут всі сприятливі умови для будівництва оборонних укріплень. Річка Смотрич робить тут петлю, в межах якої і розкинулась стара частина міста. На жаль, офіціна дата заснування міста для нас залишається оповита таємницею, адже назва Кам'янець дуже поширена і в літописах кін. ХІІ-ХІІІ ст. згадується 19 разів, але достеменно точно не відомо про який саме Кам'янець йде мова.


Фортеця Кам'янця-Подільського, яка нависає над каньйоном Смотрича, вражає своєю могутністю. Протягом 400 років вона змінювала свій вигляд і ставала все могутнішою та могутнішою. І вперше з часів будівництва у XIV ст. фортецю не могли здобути вороги аж до 1672 р. Тоді місто захопили турки, які панували тут 27 років. 

Фортеця також пов'язана з постаттю Устима Кармелюка, який був тут ув'язнений. А оскільки Кам'янець завжди був великим торгівельним центром та прикордонним містом, яке завжди вабило загарбників своїми потужними стінами, тут навіть є пам'ятник Дружбі народів, який присвячений народам різних національностей, які колись населяли місто.

Але й крім фортеці тут є на що подивитися - чого лише вартий сувенірний базарчик на площі Польський ринок у вигляді середньовічних будиночків, а де ще Ви побачите Мадонну на турецькому мінареті? А також прекрасний пам'ятник бідолашній Лаурі у Петропавлівському костелі.

Кам'янець-Подільський - це перше місто в Україні, де було запущено повітряну кулю, місто Захара Беркута, Айвенго, Робін Гуда та аферистки Софії Потоцької, Лаури та Тріумфальної арки, під якою майбутні президенти загадують бажання. Це місто Вашої мрії, у якому обов'яково потрібно побувати бодай раз у житті.

Ціна екскурсії Кам'янцем-Подільським - договірна і залежить від кількості людей у групі.

Замовити екскурсію можна:
За тел.:

+38(063) 27-99-891

+38(096) 46-33-005

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

Екскурсовод Львів Дарія.

 

Екскурсія по Кам'янець-Подільську проводиться щодня за замовленням.

Під час екскурсії в Кам'янець-Подільський Ви побачите: