Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Два дні в Галичині"

Дводенна екскурсія

1 день

Львів - перлина України

10.00 – Зустріч з екскурсоводом біля Оперного театру. Тригодинна пішохідна екскурсія містом, під час якої Ви побачите:

- Львівський театр опери та балету, який входить до трійки найкрасивіших театрів Європи

- Найстарішу вірменську церкву в Європі зі сповненими символізму розписами та подвір’ям де знімали дуель Д’артаньяна та трьох мушкетерів

- Бароковий Домініканський костел, який захопить Вас своєю величчю.

- Площу Ринок – історичний центр старого міста, де кожен будинок має свою історію та легенду.

- Латинський кафедральний собор з чудотворною іконою Божої Матері Ласкавої, завдяки якій поляки так шанують Матку Боску. 

- Каплицю родини Боїмів з чудовим різьбленим по камені вівтарем.

- Найстаріший готель в Україні, де було надруковане меню та список гостей на бенкет, який Гітлер планував давати з нагоди своєї перемоги у ІІ Світовій війні.

А також почуєте багато цікавих та захопливих історій, які потім ще довго переповідатимете своїм знайомим.

13.00 -14.00 – обід у симпатичному львівському ресторанчику.

14.00-18.00 – автомобільна екскурсія містом з відвіданням палацу графів Потоцьких, Шляхетського казино, Личаківського кладовища, де похований Іван Франко та інші видатні особистості, гори Високий Замок, звідки відкривається чудова панорама на Львів.

 

 2 день Екскурсія «Замками Золотої Підкови Львівщини»

10.00 – виїзд зі Львова. Тривалість екскурсії - 8 годин.


Ця заміська автобусно-пішохідна екскурсія дозволить Вам ознайомитись з фортифікаційними спорудами Львівської області - з замками та монастирями.

Розпочнемо цю екскурсію з Олеського замку, який став першим замком-музеєм на території України. Саме тут провів дитинство гетьман Богдан Хмельницький та народився польський король Ян ІІІ Собєський. Також з цим замком була пов'язана історія кохання Яна ІІІ Собєського та Марії Казимири.

Далі їдемо до Підгорецького замку, який заслужено визнається одним з найкрасивіших у Європі. Саме цей замок виконував роль Лувра у радянському фільмі "Д'артаньян та три мушкетери". Також замок знаменитий своїми привидами. Якщо пощастить, одного з них ми побачимо під час екскурсії по замкових підвалах. Також Ви побачите середньовічну лабораторію алхіміків, яка належала одному з власників замку Северину Жевуському.

Побуваємо також у старовинному Благовіщенському монастирі, який за однією з версій заснувала ще княжна Олена у ХІІ столітті. Поруч б'є джерельце з чудодійною водою, яка особливо помічна для тих, у кого хвора щитовидна залоза. У монастирі зберігається чудотворна ікона Божої Матері Підгорецької.

Наступний на черзі - Золочів. Тут оглянемо Золочівський замок та "Китайський" палац, побачимо копію корони Данила Галицького. Поруч з замком - дивні каміння з готичними літерами. Є багато теорій стосовно їхнього походження. Одна з них - що вони були виготовлені лицарами ордену тамплієрів, а неподалік знаходився їхній лицарський замок.

Поруч з замком є чудовий ресторан у середньовічному стилі, де можна пообідати.

18.00 – повернення до Львова.

 

 

 

 

 

Ціна екскурсії Львовом - договірна і залежить від кількості людей у групі.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

                        +38 096 46 33 005            

                        +38 063 27 99 891            

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua


Гід Львовом Дарія.

Екскурсія Львовом проводиться щоденно з 8:00 до 20:00 за замовленням.