Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсії Україною

Екскурсія "Львів – перлина України"

Під час цієї одноденної екскурсії Ви ознайомитеся з найцікавішими пам'ятками Львова, які знаходяться не лише у центральній частині міста, а й за її межами.

Екскурсія "Два дні в Галичині"

У перший день цієї екскурсії Ви ознайомитесь з пам'ятками міста Львова, а у другий здійсните подорож замками "Золотої підкови Львівщини" - найпопулярнішим маршрутом довкола Львова.

Екскурсія "Три дні на Заході України"

Під час першого дня цієї екскурсійної програми Ви відвідаєте пам'ятки Львова, які знаходяться як в центрі міста, так і за його межами.
Наступного дня Ви здійснете мандрівку замками Львівщини, а на третій день матимете екскурсію до "ідеального" ренесансового міста Жовква та Крехівського монастиря.

Екскурсія "4 дні на Заході України"

Під час цієї чотирьохденної екскурсії ви відвідаєте як усі найцікавіші пам'ятки Львова, так і найцікавіші місця, що розташовані поруч з містом - Замки Золотої Підкови (Олесько, Золочів, Підгірці), ренесансне місто Жовква та Крехівський монастир, скелі Довбуша, скельний монастир в Розгірче та Гошівський монастир.

Тури до печер зі Львова!

Спелео тури зі Львова. Екскурсії до печери Оптимістична, походи до печери Млинки. Збірні та групові екскурсії в печери.

Екскурсія "Кам'янець-Подільський за один день"

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте легендарну фортецю над річкою Смотрич - Кам'янець-Подільський. Протягом 400 років вона змінювала свій вигляд і ставала все могутнішою та могутнішою. І вперше з часів будівництва у XIV ст. фортецю не могли здобути вороги аж до 1672 р. Тоді місто захопили турки, які панували тут 27 років.