Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Замки Закарпаття"

Тривалість екскурсії по Закарпаттю - 12 годин.

Під час цієї екскурсії ми відвідаємо три найвідоміших Закарпатських замки: Мукачівський замок Паланок, Ужгородський та замок Шенборна.


Екскурсія починається о 7:00  і завершується о 22:00.


Першим ми відвідаємо мисливський будиночок графа Шенборна. Він дуже незвичайний, адже побудований за принципом астрономічного року. Тут є 365 вікон (як і днів у році), 52 димарі (за кількістю днів тижня), 12 веж (бо є 12 місяців) та 7 головних виходів.

Кажуть, що замкові стіни стали свідченням подружньої зради дружини графа Шенборна своєму чоловіку. Коли граф про це дізнався, наказав постирати з усіх годинників час, коли дружина йому зрадила.


Наступним відвідаємо Мукачівський замок «Паланок». Він знаходиться на горі вулканічного походження на 70 м вище міста Мукачево. Точної дати заснування твердині не знаємо, але зберігаються відомості, що фортеця була тут вже в ХІ ст.

У XIV ст. замок перейшов у власність Федора Коріантовича, який укріпив його та наказав видовбати тут 85-метровий колодязь. А зараз на території замку стоїть пам’ятник славному князю, якому всі потирають палець та загадують бажання. За часів трансільванських князів Ракоці (17-поч. 18 ст.) замок став однією з найукріпленіших фортець Європи.

Увіковічнили пам’ять про замок події кінця 17 ст., коли молода та тендітна графиня Ілона Зріні три роки протистояла в Паланку військам австрійського цісаря Леопольда І.


Останнім замком, який ми відвідаємо, стане Ужгородський. Історія цього замку нараховує більше тисячі років. В стінах споруди збереглися до наших часів таємні ходи, якими можна було проходити з одного поверха палацу на інший. А в саду довкола замку Ви побачите славнозвісного Геракла, який вбиває Лернейську гідру, а якщо пощастить, то навіть зустрінете привид Білої Діви.

Екскурсія проводиться для маленьких груп.

 Замовити екскурсію по Закарпаттю можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Гід по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua

Екскурсія на Закарпаття проводиться за попереднім замовленням.