Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Перлини Закарпаття: озеро Синевир та водоспад Шипіт"

Тривалість екскурсії по Закарпаттю - 12 годин.

Під час цієї одноденної екскурсії Ви побуваєте в омріяному Закарпатському краї та відвідаєте два найвідоміших дива Закарпаття: озеро Синевир та водоспад Шипіт.


Екскурсія починається о 7:00  і завершується о 22:00.


Перша зупинка
нашої екскурсії – водоспад Шипіт, який  відноситься до семи природних чудес України.

Кришталево чиста вода спадає з висоти 12 м і розбивається об каміння. Так утворюються мільярди дрібненьких краплинок, які переливаються на сонці різними барвами.


Наступна зупинка – це озеро Синевер.

Недаремно його ще називають «Морським оком Карпат», адже вода в ньому надзвичайно чиста і прозора. Озеро знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря і є одним з найбільших та найкрасивіших в Українських Карпатах. Воно утворилося ще 10 тис. років тому в результаті обвалу матеріалу з гір, спричиненого землетрусом.


Тут у Вас буде можливість покататися на плоті, прогулятися по невеличкому острівку, який знаходиться прямо посеред озера та помилуватися гірськими пейзажами.

При Вашому бажанні під час екскурсії можна буде зробити зупинку на обід та покуштувати закарпатської кухні.

 

Екскурсія проводиться для маленьких груп.

 Замовити екскурсію по Закарпаттю можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Львів екскурсовод Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua

Екскурсія на Закарпаття проводиться за попереднім замовленням.