Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Перлини Закарпаття: озеро Синевир та водоспад Шипіт"

Під час цієї одноденної екскурсії Ви побуваєте в омріяному Закарпатському краї та відвідаєте два найвідоміших дива Закарпаття: озеро Синевир та водоспад Шипіт.
Перша зупинка нашої екскурсії – водоспад Шипіт, який відноситься до семи природних чудес України.
Наступна зупинка – це озеро Синевер.

Недаремно його ще називають «Морським оком Карпат».

Екскурсія "Замки Закарпаття"

Під час цієї екскурсії ми відвідаємо три найвідоміших Закарпатських замки: Мукачівський замок Паланок, Ужгородський та замок Шенборна.
Першим ми відвідаємо мисливський будиночок графа Шенборна. Він дуже незвичайний, адже побудований за принципом астрономічного року.
Наступним відвідаємо Мукачівський замок «Паланок». Він знаходиться на горі вулканічного походження на 70 м вище міста Мукачево.
Останнім замком, який ми відвідаємо, стане Ужгородський. Історія цього замку нараховує більше тисячі років.

Екскурсія "Секрети виноробів"

Під час цієї екскурсії Ви ознайомитесь з історією виноробства на Закарпатті, дізнаєтесь про основні достоїнства Закарпатських вин, а також відвідаєте фестиваль "Червоне ВИНО 2013".

Екскурсія "Старий-Новий Рік під Закарпатське Вінко"

Ми запрошуємо Вас на фестиваль Червоне Віно, який традиційно відбувається в Мукачево на Старий-Новий Рік. Вважається, що в цей час вино вже настоялося і набуло своїх найкращих смакових і ароматичних властивостей.
Під час подорожі Ви матимете унікальну можливість відсвяткувати Старий-новий рік в закарпатських традиціях. Ми постарались зробити маршрут подорожі максимально колоритним і насиченим, тому Ви не тільки відвідаєте найбільші туристичні атракції Закарпатського краю, а й відчуєте себе справжнім мешканцем Закарпаття на три дні.