Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Підземеллями Львова"

Тривалість екскурсії по Львову - 2-3 год.

Якщо Вам здається, що Ви вже повністю оглянули Львів і місто більше немає шансів Вас здивувати, Ви помиляєтесь. Адже є ще підземне місто. Тихе, спокійне, безлюдне і сповнене таємниць. За найскомнішими підрахунками довжина підземель Львова сягає близько 100 км.

Найдовшим і найвідомішим Львівським підземеллям є колектор львівської річки Полтви. Як би львів'яни не скаржились на її поганий запах, вона неодноразово рятувала життя людей. Адже в роки ІІ Світової війни колектор Полтви став захистком для багатьох євреїв, що тікали з міста, а вже в повоєнні роки тут також переховувались українці.

Ще одним цікавим місцем львівських підземель є підвали на площі Ринок та в будинках довкола неї. Колись вони функціонували як погреби і тут зберігалися товари, а зараз у більшості з них працюють знамениті львівські кнайпи та кав'ярні.

Третім видом підземель є потаємні ходи. А ще одним - підземелля монастирів, які часто слугували в'язницями або ж використовувалися для інших потреб монастирів.

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найвідоміші львівські підземелля, які знаходяться під єзуїтським костелом. Тут стараннями Художньої галереї "Равлик" було розчищено залишки кам'яного будинку 14 ст. та знайдено багато цікавих експонатів, в тому числі і дибу. Ви почуєте цікаву історію про монаха, який продав свою душу дьяволу, архієпископа Миколу Вижицького, тіло якого таємним чином зникло з труни, побачите унікальну галерею Львівських левів.

Далі ми прямуємо до підземель аптеки-музею, які колись слугували винним погребом. По дорозі відвідуємо лабораторію алхіміка. Хоча вона і не належить до підземних об'єктів, але знаходиться подорозі і так само, як і львівські підземелля, пронизана духом містики.

Наступним об'єктом нашої екскурсії є найстаріші підземелля Львова, що знаходяться у підвалах колишнього домініканського монастиря і відносяться до ХІІІ ст. Ми побуваємо у підземеллях княжих палатів. Тут Ви почуєте захопливі історії про Гальшку Острозьку, дружину князя Лева Констанцію, цікаві історії про діяльність домініканського ордену у Львові та багато іншого.

Завершити екскурсію пропонуємо в одній з львівських кав'ярень, яка звичайно ж знаходиться у підземеллі.

Ці три основних підземелля Львова можна відвідати під час 2-годинної екскурсії. Якщо Ви бажаєте замовити екскурсію на 3 години, пропонуємо також відвідати підземелля Преображенської церкви.

Під Преображенською церквою знаходяться найбільші за розміром підземелля у Львові. Ми побуваємо у підземеллях поч. XVIII ст. - у колишньому храмі Св. Трійці монахів тринітаріїв, а також під вівтарем Преображенської церкви - у підземеллі ХІХ ст., одновіковому з самою церквою.

 

Вартість екскурсії на 2 години становить: 

200 грн. - для 1-2 особи

250 грн. - для групи від 3 до 5 осіб.

280 грн. - для групи від 6 до 10 осіб.

300 грн. - для групи від 11 до 15 осіб. 

350 грн. - для групи від 16 до 20 осіб.

Вартість екскурсії на 3 години становить:

300 грн. - для 1-2 осіб

350 грн. - для групи від 3 до 5 осіб.

400 грн. - для групи від 6 до 10 осіб.

450 грн. - для групи від 11 до 20 осіб.

Додатково оплачуються - вхідні квитки до підземель.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

 

Гід Львовом Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

 

Екскурсії по підземному Львову проводяться у денний час. Найпізніший час проведення екскурсії - з 16:00 до 18:00, адже у вечірній час підземелля зачинені.

Під час екскурсії по підземному Львову Ви побачите:

Додаткова інформація:

На сьогоднішній день у Львові доступні для огляду такі підземелля:

- Єзуїтського костелу 14 і 17 ст.

- Домініканського собору 13 ст.

- Аптеки-музею - 15 ст.

- Преображенської церкви - 18 і 19 ст.

- Кав'ярні "Львівська кавова копальня"

- Кав'ярні "Золотий дукат" (для маленьких груп)

- Ресторанів "Криївка" та "Лівий берег".

У нашій екскурсії ми пропонуємо 3 найцікавіших підземелля на наш погляд. Проте, якщо Ви вже були в котромусь із них або не бажаєте його відвідувати, можете обрати котресь з інших підземель на заміну.