Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Личаківський цвинтар - перлина Львова"

Тривалість екскурсії у Львові - 3 години.

Прогулявшись романтичними алейками Личаківського цвинтаря, ви зрозумієте чому його прирівнюють до французького цвинтаря Пер-Лашез. Адже велика кількість надгробних пам'ятників тут має архітектурну цінність і вражає своїм символізмом, де кожна найменша деталь щось означає.

 

Цей цвинтар був заснований у 1786 р. і за ним була закріплена центральна частина міста, у якій проживали найбагатші міщани Львова. Відповідно, вони не шкодували грошей на надгробні пам'ятники своїх родичів і близьких і замовляли їхні проекти тогочасним передовим архітекторам Європи.

 

Під час екскурсії Ви побуваєте на центральній алеї, де поховані найвідоміші люди: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк та ін., на ділянці найстаріших поховань з найгарнішими пам'ятниками на цвинтарі та на ділянці з польськими похованнями, з якою пов'язана багато цікавих легенд та історій.

 

Сподіваюся, що ця екскурсія доповнить кошик Ваших позитивних вражень про Львів.

 

Ціна екскурсії по Львову - договірна і залежить від кількості людей у групі.

Замовити екскурсію можна:
За тел.:

(032) 253-48-70

 

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Гід Львовом Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

 

Екскурсія у Львові проводиться з 9:00 до 19:00.

Під час екскурсія Личаківський цвинтар Ви побачите: