Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Пішохідна екскурсія "Легенди вечірнього Львова"

Тривалість екскурсії по Львову - 2.5 години.

Під час цієї екскурсії у Львові Ви познайомитесь зі ще однією сторінкою історії міста – з його легендами, вигаданими та реальними. Адже у Львові історія та легенда завжди ходять поруч, взявшись за руки, і деколи буває дуже тяжко зрозуміти де історична дійсність, а де вигадка.

Саме цим ми і займемось під час екскурсії по Львову – спробуємо докопатись до істини, розвіяти міфи, що витають  навколо Львова і з’ясувати звідки ростуть ноги у кожної легенди.

Ви почуєте легенди Львівської Опери та таємниці підземної річки Полтви, прогуляєтесь романтичною вулицею Вірменською – улюбленим місцем кінорежисерів, побачите будинки пір року та львівських амазонок, пам’ятники львівській посмішці та художнику, біля яких збуваються усі загадані бажання.

Ми розгадаємо таємницю місцезнаходження львівських будинків розпусти, побачимо наймістичніший будинок на площі Ринок та почуємо легенди пов’язані з львівською ратушею.

Також Ви побуваєте у будинку, присвяченому львівським легендам, почуєте легенди львівської кави, романтичні історії кохання по-львівськи, легенди пивоваріння у Львові, таємниці львівських будинків та вуличок.

Замовити екскурсію Львовом можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

 

Екскурсовод по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

Екскурсія "Легенди вечірнього Львова" проводиться щодня з 18:30 до 20:30 за замовленням.