Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Княжий Львів"

Тривалість екскурсії у Львові - 2 години.

Під час цієї екскурсії Ви зможете відвідати ту частину міста, звідки і почалася історія Львова. Зараз вона називається Підзамче, оскільки знаходиться під горою, на якій раніше стояв Княжий замок. 

 

Ви відвідаєте давній німецький костел Марії Сніжної, будівлю, в якій начебто жив Д'артаньян за сюжетом відомого радянського фільму, жіночий монастир сестер бенедиктинок, який нагадує середньовічну фортифікаційну спору, побуваєте у найстарішому храмі Львова костелі Івана Хрестителя, де за легендами була похована дружина князя Лева, Констанція, побачите макети, на яких відтворено панораму міста у Середньовіччі і у Княжий час.

 

Наступною відвідаємо церкву Св. Миколая, яку відвідував ще сам князь Лев і планував бути похованим на цвинтарі біля неї. Але поховали його у Лаврові, де він прийняв чернечий постриг.

 

Поруч знаходиться монастир Св. Онуфрія, де першодрукар Іван Федоров надрукував перші в Україні книжки "Апостол" та "Буквар",  та церкву Св. Параскеви П'ятниці.

 

Далі піднімаємось на Високий Замок - найвищу гору Львова. Раніше на ній знаходився княжий замок, довкола якого розбудовувалось місто, а потім королівський. Звідти відкривається чудова панорама на Львів, враження від якої достойно завершать цікаву прогулянку Княжим містом.

 

Ціна екскурсії Львовом - договірна і залежить від кількості людей у групі.


Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

 

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Екскурсовод по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

 

 

Екскурсії Львовом "Княжий Львів" проводяться щоденно з 8:00 до 20:00.

Під час екскурсія по Львову Ви побачите:

Підйом на Високий Замок. Львів екскурсія.

Костел Бенедиктинок у Львові. Львів гіди.

Церква Св. Миколая -найстаріший храм Львова. Львів екскурсія "Княжий Львів".

Монастир Св. Онуфрія. Екскурсії по Львову "Княжий Львів"

Церква Св. Параскевії П'ятниці. Львів екскурсоводи для екскурсія "Княжий Львів"