Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Львів - місто закоханих"

Тривалість екскурсії Львовом – 3 год.

Якщо Ви закохані і не знаєте якою приємною несподіванкою вразити другу половинку, приїжджайте до Львова. Вузенькі вулиці старого міста, бруківка, удари дзвону Ратуші – усе це надає місту неповторної та хвилюючої атмосфери.  Романтичні історії міста Лева, архітектура та ароматна львівська кава… Що може бути кращим за прогулянку Львовом разом з коханою людиною у місті вічних романтиків?

Якщо все це для Вас, то Ви маєте унікальну можливість відвідати екскурсію «Львів – місто закоханих».

Екскурсія починається з невмирущої історії кохання львівських Ромео і Джульєтти, яка зачарує і зворушить Вас не менше ніж Шекспірівська трагедія.

Далі Ви матимете можливість переконатися, що ні різниця віком, ні розлука відстанню і навіть сама смерть не здатна стати на шляху справжньому коханню. Історії грецького купця Корнякта та польського короля Яна Собєського будуть чудовим підтвердженням цього.

Вас глибоко стривожить історія любовного трикутника, який призвів до заздрості, суперництва і навіть вбивства. Тут Ви переконаєтесь, що кохання може бути смертельним.

Ви дізнаєтесь про найпікантніші моменти перебування у Львові найвідомішого жіночого спокусника Казанови, його особисті враження та переживання із записів у власному щоденнику.

Ви також почуєте про те, як тричі серце Каменяра піддалося коханню. Історія Івана Франка: його страждання, розлуки та митті радості, шлюб без любові та смерть на самоті.

Еротика львівських будинків, любов по-королівськи та спалене кохання, кафе у мазохістському стилі, дуель між мушкетерами… Легенди переплетені з реальними подіями. Усе це чекає на Вас під час цієї екскурсії.

Також Ви зможете посидіти на лавочці для закоханих та посмакувати кавою і чимось солоденьким в одній із найкращих кав’ярень Львова. 

Вартість екскурсії становить 400 грн. 

 

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

 

Екскурсовод по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

Екскурсія у Львові проводиться з 9:00 до 20:00.

Екскурсія Львів - місто закоханих: