Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

«Екскурсія зоряним небом»

 

 

Пропонуємо Вам вечірню екскурсію на астрономічну обсерваторію, що знаходиться зовсім неподалік від Львова. Мрієте про небо та захмарні висоти? Сьогодні у Вас буде можливість наблизитись до зірок і поспостерігати за ними через телескоп.

Виїзд: орієнтовно 19:00-20:00 (залежно від пори року) від Магнусу.

 

Дата проведення вечірньої екскурсії у астрономічну обсерваторію в будь-який день за умови безхмарного неба.

 

Ціна: 100 грн/особа, діти до 5 років їдуть безкоштовно (якщо не займають місця в автобусі).

 

З 1957 р. в смт. Брюховичі,  яке розташовано неподалік Львова знаходиться заміська станція спостережень астрономічної обсерваторії Львівського національного університету ім. Ів. Франка. Основні напрями досліджень астрономічної обсерваторії: фізичні процеси в атмосфері Сонця, сонячна активність зірок, зоряні скупчення, міжзоряне середовище нашої та інших галактик, будова та походження галактик, визначення координат та відстані до спеціалізованих штучних супутників Землі для задач космічної геодезії. 
Тут регулярно проводяться екскурсії для ознайомлення з роботою астрономічної обсерваторії та метеостанції. Тривалість екскурсії становить біля 2-х годин. Під час цієї екскурсії астрономічною обсерваторією Вам розкажуть про будову телескопа і у Вас буде можливість побачити Місяць, Сатурн, Марс. Під час проведення екскурсії відвідувачів знайомлять з роботою Пункту лазерної локації штучних супутників Землі,  який внесено  до реєстру як Національне надбання України.

Найкращий час для вечірніх оглядин львівського неба – із вересня по жовтень або ж із квітня до середини травня, коли вечори теплі, а астрономічні сутінки закінчуються не надто пізно.


20: 00 збір групи біля Магнусу.
20:30 прибуття на заміську станцію спостережень
20:30- 22:30 Екскурсія по астрономічній обсерваторії
До 23:30 приїзд до центру міста.

Екскурсію до астрономічної обсерваторії можна замовити :

За тел.:
(032)253-48-70

Настя:
+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Дарія:
+38 096 463 30 05
+38 063 279 98 91
info@ekskursiya.com.ua