Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія залами Аптеки-музею

Тривалість екскурсії по львівській аптеці - 1 година.

Ця аптека безперервно функціонує з 1735 року. Спочатку перебувала у власності австрійця Наторпа, потім поляків Склепінських, пізніше українців Терлецьких. 

 

Під час цієї екскурсії Ви побуваєте у торговому залі, де провізор зустрічав відвідувачів аптеки і продавав їм необхідні ліки, у матеріальній кімнаті, де зберігалися лікарські препарати (зараз тут зберігається давній аптечний посуд та інвентар), у аптечній лабораторії, де виготовлялись ліки. Окремий зал ознайомить Вас з історією становлення фармацевтичної справи.

 

Потім ми побуваємо у аптечному флігелі, де за легендою знаходилась лабораторія алхіміків, спустимось у аптечні підвали, у яких відвідувачів частували вином та зберігали препарати, що потребували низьких температур.

 

Завершимо нашу екскурсію у внутрішньому подвір'ї аптеки, з якого побачимо який вигляд мали середньовічні львівські будинки.

 

Ціна екскурсії Львовом - договірна і залежить від кількості людей у групі.
Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

 

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Екскурсовод по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

 


Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

 

Екскурсія по львівській аптеці проводиться з 9:00 до 18:00.

Під час екскурсія Львів аптека-музей Ви побачите: