Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія по Львову «Пивний Львів»

Тривалість екскурсії у Львові – 3 години.

Що може бути кращим, ніж пиво у Львові? Цей хмільний напій з історією приготування понад 600 років став справжньою візитною карткою Львова.

Про Львівське пиво складають пісні, п’ють гальбами у компанії найліпших колєг та кумпелів. А історія пивоваріння у місті сягає 1425 р., коли у Львові заснували цех броварів. А вже у 1715 р. граф Станіслав Потоцький дає монахам єзуїтам привілей і на Клепарові постало перше промислове броварне підприємство.

Під час цієї екскурсії по Львову Ви дізнаєтесь про історію пивоваріння у Львові та в світі, процес виробництва пива, його види та смаки. Ви почуєте про найвідоміші львівські кнайпи, шинки під відкритим небом, в яких львів’яни смакували пиво. Дізнаєтесь про історію виникнення та популяризації горілки та вина, почуєте комічні історії про найвідоміших львівських пияків, славетну кнайпу «Атляс» та львівських батярів – справжніх лицарів та гульвіс 20 ст.

Ви дізнаєтесь про сучасні паби, де можна скуштувати доброго львівського пива, а також відвідаєте їх з дегустаціями, побуваєте в єдиному в Україні музеї пивоваріння, де також зможете скуштувати на смак цього чудового хмільного напою.

Ну а як без історій кохання? Вони тут також присутні. Ви дізнаєтесь, як любов до пива у Львові породила кохання до жінки, як батяри зваблювали жінок після гальби пива та зрозумієте, що від пива до кохання у Львові один крок.

Екскурсія «Пивний Львів» - весела, цікава, не обтяжуюча лишніми фактами та для справжніх любителів пива.

Музей пивоваріння у Львові:-    вхідний квиток з дегустацією пива – 20 грн. (Дегустація двох сортів пива «Львівське» та «Білий Лев»)
-    вхідний квиток без дегустації – 15 грн.

 

Замовити екскурсію Пивний Львів можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Екскурсовод по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу:

info@ekskursiya.com.ua

Під час екскурсії Львовом "Пивний Львів" на Вас чекає:

Дегустація пива під час екскурсії Львовом

Пиво у Львові

Пивний Львів

Пиво з друзями у Львові

Пиво Львів

Дегустація пива, Львів екскурсія "Пивний Львів"

Вартість екскурсії "Пивний Львів" - договірна і залежить від кількості осіб у групі.

Замовити екскурсію у Львові можна:

За тел.: +38 (096) 46-33-005

              +38 (063) 27-99-891


E-mail: info@ekskursiya.com.ua

Екскурсовод по Львову Дарія.

Гід у Львові може провести для Вас цю екскурсію з 10:00 до 20:00.