Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія по Львову "Храми Львова"

Тривалість екскурсії – 2 години.

Львів славиться своїми храмами. Тут їх налічується понад 100, причому різних християнських конфесій (греко-католицькі, римо-католицькі, православні Київського, Московського патріархатів та Автокефальні).

Під час цієї екскурсії у Львові пропонуємо відвідати Вам найвідоміші храми, які знаходяться в центрі міста.
Ви відвідаєте Латинський кафедральний собор Успіння пресвятої Богородиці з копією чудотворної ікони Матері Божої Ласкавої. Цей храм вражає поєднанням стилів готики та бароко, чудовою скульптурою та розписами, каплицями львівських магнатів та органною музикою.

Поруч знаходиться каплиця родини Боїмів – залишок католицького цвинтаря довкола храму з чудовими барельєфами на фасаді на тематику Страстей Господніх.

Гід по Львову відведе Вас до колишнього Єзуїтського костелу, зараз УГКЦ свв. Апостолів Петра і Павла – ця перша пам’ятка архітектури у стилі бароко у Львові вразить Вас своєю пишною оздобою.
Греко-католицька церква Преображення Господнього порівняно молода відносно інших храмів. Вона будувалася в д. п. 19 ст. як друга русинська церква у Львові і має риси притаманні як католицькому, так і православному храмові.

Вірменська церква Львова – одна з найстаріших у місті. Щойно відсвяткувала своє 650-ліття. У храмі є чудові фрески польського художника Яна Розена, які заставляють задуматись про життя. А поруч з храмом – дворик, який ще до недавна функціонував як цвинтар.

Домініканський собор, споруджений у 18 ст., відноситься до найкращих зразків стилю бароко у Львові. Львів’яни називають цей храм “Soli Deo” за написом на фасаді.
Також відвідаємо православну Успенську церкву, що знаходиться у русинському кварталі міста, заміський костел Св. Андрія Первозванного.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Екскурсовод Львовом Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу:

info@ekskursiya.com.ua

Під час екскурсії Львовом "Храми Львова" Ви побачите:

Вірменська церква у Львові, інтер'єри

Вірменська церква ззовні, Львів екскурсія по храмах

Успенська церква у Львові

Церква Св. Андрія, Львів

Домініканський собор у Львові

Єзуїтський собор у Львові

Церква Преображення Господнього

Додаткова інформація:

Ціна екскурсії "Храми Львова" - договірна і залежить від кількості людей у групі.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:
+38(063) 27-99-891
+38(096) 46-33-005


Наша електронна адреса:
info@ekskursiya.com.ua

Львів екскурсовод Дарія.

Екскурсія по Львову та храмах Львова проводиться щодня з 9:00 до 19:00.