Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія по Львівському театрі опери та балету

Тривалість екскурсії до Оперного театру - 1 година.

Львівський оперний театр став візитною карткою міста ще 110 років тому - одразу ж після його будівництва.

А збудував його знаменитий архітектор Зигмунд Горголевський, який за легендою покінчив життя самогубством через три роки після будівництва театру. Адже театр був збудований на болотах в долині річки Полтви, яка раніше обороняла місто, і хоча це був перший театр в Європі, збутований на бетонному фундаменті, згодом почали поширюватись слухи, що театр просідає і може завалитися, а Зигмунд Горголевський - його творець не витримав цього психологічного тиску.

Архітектор помер, до речі так і не відомо чи своєю смертю, чи завершив життя самогубством, а театр і далі залишається окрасою міста.

Чудові рельєфи, скульптури, картини, мармурові декорації та ковані вироби, що прикрашають вестибюль, дзеркальний зал та зал глядачів та чудова гра акторів - все це зробить Ваш вечір, присвячений високому мистецтву, просто незабутнім.

Екскурсія театром починається за годину до вистави. Адже саме стільки часу потрібно, щоб оглянути театр і насолодитися його красою.

Якщо Ви не є шанувальниками опери та балети, театр можна оглянути і без вистави.

Ціна екскурсії по Львову - договірна і залежить від кількості людей у групі.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

 

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Гід Львовом Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:
info@ekskursiya.com.ua

 

Екскурсія по Оперному театрі Львова проводиться з 11:00 до 12:00 та з 17:00 до 18:00 в дні проведення вистав або за уточненим графіком по замовленню.

Під час екскурсії по Оперному театру Ви побачите: