Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Кримінальний Львів"

Тривалість екскурсії у Львові - 3 години.

Під час цієї екскурсії по Львову Ви дізнаєтесь про захоплююче кримінальне минуле середньовічного Львова.


Ви довідаєтесь
про те, як раніше виглядали львівські в’язниці і за що туди відправляли, про корупцію у Львові та найвідоміших львівських можновладців, які нею займалися, про випадки вуличного хуліганства, витівки львівської богеми, діяльність банків у Львові та фінансові махінації львівських лихварів, панянок у червоному та будинки розпусти у Львові, про львівських кишенькових злодіїв, професію ката, батярів, вбивства з політичних мотивів та еволюцію львівської міліції.


Ви побуваєте на вулиці червоних ліхтарів Львова, місцях катувань та ув’язнень, у найбільш кримінальному районі Львова кін. 19 – поч.. 20 ст.


Ця екскурсія по Львову перенесе Вас з центральної частини міста до більш звичних для самих львів’ян районів та менш популярних серед туристів районів Львова, в яких Ви зможете познайомитись з його кримінальним минулим.

 

Замовити екскурсію "Кримінальний Львів" можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Гід по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

 

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

 

 

Екскурсія "Львів кримінальний" проводиться щоденно з 8:00 до 20:00 за попереднім замовленням.