Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія для дітей "Львів дитячими очима"

Тривалість дитячої екскурсії по Львову - 3 години.

Бажаєте подарувати дитині казку? Нумо до Львова! Спеціально для Вашої маленької непосиди пропонуємо екскурсію «Львів очими дитини».

Зазвичай дітей важко зацікавити екскурсією і втримати їхню увагу навіть найцікавішими історіями буває просто не можливо. Ця екскурсія Львовом розрахована таким чином, щоб викликати у діток максимально велику кількість позитивних емоцій.

Під час екскурсії по Львову ми оглянемо місто не лише ззовні з вулиці, а поглянемо на Львів з висоти пташиного польоту, з-під землі та зсередини.

Ви почуєте захоплюючі легенди площі Ринок, і навіть побуваєте у ХІІІ столітті. Отримаєте заряд оптимізму у найпозитивнішому місці Львова, побачите драбинку, яка з’єднує землю з небом і загадаєте бажання біля найменшого пам’ятника у місті. Прочитаєте свій гороскоп зі стіни львівського будинку, дізнаєтесь секрети Львівської статуї свободи, побуваєте у будинку, який живе за своїм власним часом та навіть побачите диковинного звіра у Львові.

А оскільки наша екскурсія для дітей, то як можна обійтися без солодкого? Ми відвідаємо місця, де роблять найсмачніший у Львові шоколад, карамельку та морозиво.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

 

Екскурсовод Львовом Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

Гід Львовом Дарія.

Екскурсія для дітей у Львові проводиться щодня з 9:00 до 19:00 за попереднім замовленням.