Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Пішохідна екскурсія "Вулицями старого Львова"

Це найпопулярніша екскурсія, оскільки дозволяє оглянути всю центральну частину міста, тобто старий Львів, який забудовувався ще в далекому XVI ст. та частину австрійського міста - кін. XVIII-поч. ХІХ ст.

Пішохідна екскурсія "Австрійський Львів"

З кінця XVIII ст. і до завершення Першої Світової війни Львів перебував у складі Австрійської імперії і був столицею окремого округу у її складі - Королівства Галичини і Лодомерії. В цей час місто розвивалося швидкими темпами і значно розширилося. Навколо старого міста мовби виникло нове з не менш красивими будівлями, які також варті уваги.

Пішохідна екскурсія "Княжий Львів"

Під час цієї екскурсії Ви зможете відвідати ту частину міста, звідки і почалася історія Львова. Зараз вона називається Підзамче, оскільки знаходиться під горою, на якій раніше стояв Княжий замок.

Пішохідна екскурсія "Личаківський цвинтар - перлина Львова"

Прогулявшись романтичними алейками Личаківського цвинтаря, ви зрозумієте чому його прирівнюють до французького цвинтаря Пер-Лашез. Адже велика кількість надгробних пам'ятників тут має архітектурну цінність і вражає своїм символізмом, де кожна найменша деталь щось означає.

Екскурсія залами Аптеки-музею

Під час цієї екскурсії Ви побуваєте у торговому залі, де провізор зустрічав відвідувачів аптеки і продавав їм необхідні ліки, у матеріальній кімнаті, де зберігалися лікарські препарати (зараз тут зберігається давній аптечний посуд та інвентар), у аптечній лабораторії, де виготовлялись ліки, аптечному флігелі, де за легендою знаходилась лабораторія алхіміків, спустимось у аптечні підвали, у яких відвідувачів частували вином та зберігали препарати, що потребували низьких температур.

Екскурсія Львівським театром опери та балету

Львівський оперний театр став візитною карткою міста ще 110 років тому - одразу ж після його будівництва. Екскурсія театром починається за годину до вистави. Адже саме стільки часу потрібно, щоб оглянути театр і насолодитися його красою. Якщо Ви не є шанувальниками опери та балети, театр можна оглянути і без вистави.
Погода в Львові » Україна

Автобусна екскурсія "Мандрівка Львовом на колесах"

Для цієї екскурсії потрібен транспорт, адже вона дозволяє ознайомитись з чудовими пам'ятками архітектури, які знаходяться на порівняно великій відстані. Якщо група велика - екскурсія здійснюється на автобусі, якщо маленька - на машині.

Екскурсія "Знайомство зі Львовом"

Ця велика одноденна екскурсія містом розрахована на активних туристів, або на тих, які мають в своєму розпорядженні лише один день у Львові. Екскурсія комбінована - автобусно- (машинно-) пішохідна, з перервою на обід.

Пішохідна екскурсія "Площа Ринок -центр Львова"

Площа Ринок - це особливе місце. З давніх-давен тут вирішувались найважливіші питання та долі людей. 44 будинки та ратуша посередині, вісім вуличок, які відходять від площі, чотири фонтани, по три вікна на будинках, багато легенд та реальних історій, а ще купа вражень - все це забезпечить Вам дана екскурсія.

Фотоекскурсії Львовом

Така екскурсія розрахована на туристів, які або забули вдома фотоапарат, або хочуть мати якісні фото зі Львова, зроблені фотографом професіоналом.

Фотосесія у Львові

1,5-2 годинна індивідуальна фотосесія у Львові з професійним фотографом.

Екскурсія Львовом "Храми Львова"

Екскурсія по найвідоміших храмах Львова. Львів славиться своїми храмами. Тут їх налічується понад 100. Ви відвідаєте Латинську катедру, Вірменську церкву, храм Преображення Господнього, Єзуїтський собор, Домініканський собор, церква Успіння Богородиці, собор Св. Андрія.

Екскурсія "Підземеллями Львова"

Під час цієї екскурсії Ви оглянете найвідоміші підземелля Львова - єзуїтського та домініканського монастирів та аптеки-музею та найвідоміших львівських кав'ярень.

Екскурсія "Кавово-шоколадний Львів"

Кавово-шоколадна екскурсія Львовом. Гід розповість Вам про відомі львівські кав'ярні. Гід покаже сучасні відомі кав'ярні і заведе на дегустацію кави та шоколаду.

Екскурсія у Львові "Пивний Львів"

Що може бути кращим, ніж пиво у Львові. Цей хмільний напій з історією приготування понад 600 років став справжньою візитною карткою Львова. Про Львівське пиво складають пісні, п’ють гальбами у компанії найліпших колєг та кумпелів, а ми пропонуємо Вашій увазі екскурсію по Львову з дегустацією пива.

Екскурсія "Львів - місто закоханих"

Якщо Ви закохані і не знаєте якою приємною несподіванкою вразити другу половинку, приїжджайте до Львова. Вузенькі вулиці старого міста, бруківка, удари дзвону Ратуші – усе це надає місту неповторної та хвилюючої атмосфери. Романтичні історії міста Лева, архітектура та ароматна львівська кава… Що може бути кращим за прогулянку Львовом разом з коханою людиною у місті вічних романтиків?

Екскурсія "Львівські дворики, пасажі, кам'яниці"

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найтаємничіші та найзагадковіші місця у Львові – це львівські дворики. Серед них як відомі - італійський, вірменський дворики, так і мало відомі але дуже цікаві - дворик загублених іграшок, совітський, дворики на площі Ринок та у єврейському кварталі міста, про існування яких Ви і не здогадувались.

Екскурсія "Кримінальний Львів"

Під час цієї екскурсії по Львову Ви дізнаєтесь про захоплююче кримінальне минуле середньовічного Львова.

Екскурсія для дітей "Львів дитячими очима"

Бажаєте подарувати дитині казку? Нумо до Львова! Спеціально для Вашої маленької непосиди пропонуємо екскурсію «Львів очими дитини».

Пішохідна екскурсія "Легенди вечірнього Львова"

Під час цієї екскурсії у Львові Ви познайомитесь зі ще однією сторінкою історії міста – з його легендами, вигаданими та реальними. Адже у Львові історія та легенда завжди ходять поруч, взявшись за руки, і деколи буває дуже тяжко зрозуміти де історична дійсність, а де вигадка.

Екскурсія по Львову "Личаківське передмістя Львова"

Ця екскурсія по Львову розрахована на тих людей, які у місті не вперше, або вважають, що побачили вже все варте уваги у Львові. Ви прогуляєтесь романтичними вулицями колишнього львівського передмістя, поринете в атмосферу ХІХ ст., побачите перлинки львівської архітектури, що знаходяться зовсім близько до центру міста, але залишаються невідомими для туристів та львів'ян.

«Екскурсія зоряним небом»

Під час цієї екскурсії астрономічною обсерваторією Ви зможете наблизитись до зірок і поспостерігати за ними крізь призму телескопа.

Дитячий квест у Львові

Пропонуємо Вашим дітям квест у Львові, під час якого вони зможуть не тільки весело, активно, але й пізнавально провести час. Гарантуємо Вашим дітям нові незабутні емоції та позитивний настрій!

Екскурсія вечірнім Львовом "Нічна варта Львова"

Під час цієї вечірньої екскурсії по Львову Ви станете помічником пана Шлюсса- нічного бургомістра (мера) та допоможете йому стежити за порядком у місті і забезпечити міцний та безтурботний сон його мешканців.

Вечірня екскурсія "Львівський трамвай та прогулянка Личаковом"

Під час цієї екскурсії Львовом Ви зможете оглянути панорами вечірнього міста Лева крізь шибку трамвая та прогулятись Личаківським цвинтарем.

Екскурсія дахами Львова "Львів ближче до неба"

Під час цієї екскурсії Львовом Ви відвідаєте 6 топових дахів, з яких відкривається нетипові захоплюючі панорами на увесь Львів.

Театралізована вечірня екскурсія "Львів крізь віки"

Костюмована театралізована вечірня екскурсія Львовом "Львів крізь віки". Пропонуємо Вам незабутньо провести час у компанії львівського бургомістра, жебрака, єврея, батяра та монаха!

Екскурсія " 7 чудес Львова"

Протягом цієї екскурсії гід по Львову покаже та розповість Вам про сім чудес Львова - найбільші архітектурні перлини міста.