Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Золота підкова Львівщини"

Тривалість екскурсії замки Львівщини - 8 годин.

Ця заміська автобусно-пішохідна екскурсія дозволить Вам ознайомитись з фортифікаційними спорудами Львівської області - з замками та монастирями.

Розпочнемо цю екскурсію з Олеського замку, який став першим замком-музеєм на території України. Саме тут провів дитинство гетьман Богдан Хмельницький та народився польський король Ян ІІІ Собєський. Також з цим замком була пов'язана історія кохання Яна ІІІ Собєського та Марії Казимири.

Далі їдемо до Підгорецького замку, який заслужено визнається одним з найкрасивіших у Європі. Саме цей замок виконував роль Версалю у радянському фільмі "Д'артаньян та три мушкетери". Також замок знаменитий своїми привидами. Якщо пощастить, одного з них ми побачимо під час екскурсії по замкових підвалах. Також Ви побачите середньовічну лабораторію алхіміків, яка належала одному з власників замку Северину Жевуському.

Наступний на черзі - Золочів. Тут оглянемо Золочівський замок - фортецю 17 ст. з чудово збереженою системою оборонних стін та бастіонів. Поруч з замком - дивні каміння з готичними літерами. Є багато теорій стосовно їхнього походження. Одна з них - що вони були виготовлені лицарами ордену тамплієрів, а неподалік знаходився їхній лицарський замок.

Поруч з замком є чудовий ресторан у середньовічному стилі, де можна пообідати.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Екскурсовод Замки Львівщини Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу:

info@ekskursiya.com.ua

Екскурсія замками Львівщини проводиться щодня з 9:00 до 18:00, окрім понеділка та вівторка (вихіднні дні в замках).

Під час екскурсії "Замки Львова" Ви побачите: