Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Замки Срібної Підкови Львівщини: Старе Село, Свірж та Унів"

Ви відвідаєте менш відомі, проте також надзвичайно цікаві та миловидні фортеці Львівщини під час цієї екскурсії по замках.

Перша і найбільш зруйнована фортеця на шляху нашої екскурсії Львівщиною – це замок у Старому Селі 17 ст.  Він  був одним з найбільших на території всієї України, а побудував його князь Владислав Острозький-Заславський для захисту своїх володінь від татар.

Свіржський замок – один з наймальовничіших на Львівщині. Він походить з 16 ст. і саме тут відбувались зйомки радянських «Мушкетерів».  Замок був не лише потужною оборонною фортецею, яка вистояла турецьку навалу 1672 р., а й чудовою відпочинковою резиденцією.

Унівський монастир – одне з найстаріших відпустових місць України. Перший монастир тут постав ще у 14 ст.. За легендою лицар  Лагодовський страждав від страшних болей в ногах. Якось у вісні йому явилась Божа Матір і наказала помити ноги водою з місцевої криниці. Лицар вмить зцілився. Він і побудував тут храм у 16 ст. А у кінці 19 ст. митрополит Андрей Шептицький передає цей монастир монахам студитам. В монастирі є унікальна чудотворна ікона Божої Матері, з якою пов’язані неоднократні зцілення.

 

Замовити екскурсію "Замки срібної підкови Львівщини" можна:

За тел.:
(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Гід по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891


Наша електронна адреса:
info@ekskursiya.com.ua

 

 

Під час екскурсії "Замки срібної підкови Львівщини" Ви побачите:

Унівський монастир, замки Львівщини

Свіржзький замок, екскурсія замки Львівщини

Замок в Старому Селі, Львівщина

Старе Село замок, Львівщина

Замок в Свіржі, гарний вид збоку озера

Замок в Свіржі - екскурсії Львівщина

Унівський монастир