Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Стежками Галицького Прикарпаття (Рогатин, Галич, Івано-Франківськ)"

Пропонуємо Вашому огляду нестандартну екскурсію містечками Галицького Прикарпаття. На нашому шляху ми проїжджатимемо через Старе Село, де знаходяться руїни одного з найбільших замків на території України, а також через П’ятничани, де зберігся унікальний оборонний донжон 14-15 ст. (оборонну вежу) графів Сенявських, яка захищала їхні володіння від нападників.

Ми відвідаємо Рогатин  – саме це затишне галицьке містечко вважається батьківщиною Роксолани. Та й крім пам’ятника видатній героїні тут є на що подивитись. У Рогатині знаходиться дерев’яна церква Св. Духа 1598 р., а також оборонний костел Св. Миколая та церква Різдва Богородиці 17 ст.

Далі ми попрямуємо до літописного Галича. Місто Галич відоме як давня столиця Галицько-Волинського князівства. Ми відвідаємо сучасний Галич – з церквою Різдва Христового, замком та замковою горою, побуваємо на мості над Дністром, а також відвідаємо Крилос – центр Галича у 9-сер. 13 ст. Ми побачимо Митрополичі Палати 19 ст., оборонні вали 11 ст., фундамент церкви Успіння 12 ст., каплицю Св. Василія 16 ст., княжу криницю 11-12 ст.

Наступне місто на нашому шляху – це Івано-Франківськ, чи як воно називалось спочатку – Станіславів. Це місто  заснував граф Андрій Потоцький у 17 ст. і назвав на честь свого сина Станіслава. У ньому по особливому відчувається затишок і комфорт, адже місто будувалось як «ідеальне місто Європи», де інтереси усіх громад бралися до уваги. Ми побуваємо в найстарішій частині міста - на чудовій Ринковій площі з Ратушею посередині, побачимо бароковий єзуїтський костел, вірменську церкву, синагогу, греко-католицький кафедральний собор. А також ми відвідаємо австрійську частину міста з проспектом Незалежності та площею Вічевою.  

Замовити екскурсії по Галицькому Прикарпатті можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Екскурсовод Прикарпаттям - Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua

 

 

Під час екскурсії "Стежками Галицького Прикарпаття" Ви побачите:

Галичина-могила, Крилос

Катедральний собор Св. Воскресіння, Івано-Франківськ

Центр міста Галич

Замок у Галичі

Церква Св. Духа, Рогатин

Рогатин

Площа Роксолани в Рогатині

Ратуша, Івано-Франківськ

Вірменська церква, Івано-Франківськ

Церква Різдва Богородиці, Рогатин

Церква Св. Пантелеймона, 12 ст.

Церква Різдва Богородиці, Рогатин

Колегіальний костел Пресвятої Діви Марії - найстаріша будівля Івано-Франківська

Костел Св. Миколая в Рогатині