Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Шляхами Івана Франка (Дрогобич, Нагуєвичі, Меденичі)"

Під час цієї екскурсії по Львівщині ми побуваємо на місцях Івана Франка - у Дрогобичі та Нагуєвичах, а під кінець екскурсії відвідаємо найбільший зоопарк Львівщини в Меденичах. 

Перше місто на шляху нашої екскурсії - Дрогобич. Це місто відоме ще з 11 ст. як давній центр солеваріння. Окрім того, це батьківщина Юрія Дрогобича та Бруно Шульца. Візитною карткою міста є дерев’яна церква Св. Юри 17 ст. зі збереженим інтер’єром та іконостасом, вона входить до спадщини ЮНЕСКО. Поруч є ще один дерев’яний храм Воздвиження Чесного Хреста. Окрім того, у Дрогобичі оглянемо Ратушу, будівлю синагоги, готично-бароковий костел Св. Варфоломія – найстарішу споруду міста та декілька інших цікавих храмів. А справжньою цікавинкою міста Дрогобич є найстаріше підприємство України – Дрогобицька солеварня, яка функціонує ще з 1250 р. При бажанні його також можна відвідати з екскурсією.

Далі прямуємо до Нагуєвичів – на батьківщину Івана Франка. Це село також колись «жило сіллю» і навіть називалося Сольне. Ми побуваємо на «Стежці Івана Франка», де Ви зустрінете персонажів його творів, а також відвідаємо садибу письменника. Садиба була відтворена з нагоди 100-річчя від народження письменника та поета за його особистими спогадами дитинства у своїх творах. Також пропонуємо відвідати Літературно-меморіальний музей Івана Франка, де експонуються перші видання творів поета.

На закінчення екскурсії пропонуємо відпочити від перевантаження інформацією та відвідати найбільший зоопарк Львівщини в Меденичах, в якому мешкає понад 300 тварин.

Замовити екскурсію "Шляхами Івана Франка" можна:

За тел.:
(032) 253-48-70

Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02
+38 (098) 343-58-23

Гід Нагуєвичі Меденичі Дрогобич, Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua

 

 

Під час екскурсії "Шляхами Івана Франка" Ви побачите:

Пам'ятник Івану Франку у Нагуєвичах

Ратуша в Дрогобичі

Дрогобич, екскурсії

Зоопарк в Меденичах екскурсія

Меденичі зоопарк екскурсія

Церква Св. Трійці, Дрогобич

Музей Івана Франка, Нагуєвичі екскурсії

Церква Св. Юри, Дрогобич

Костел Св. Варфоломія, Дрогобич екскурсія

Заповідник Нагуєвичі

Нагуєвичі