Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Дві фортеці: Олеський замок та Почаївська Лавра"

Під час цієї екскурсії ми відвідаємо дві могутні твердині - Олеський замок та Почаївську лавру.

Спочатку наша мандрівка пролягатиме на північ Львівщини, де знаходиться найдавніша фортеця області – Олеський замок. Перша згадка про нього датується ще 1327 р. Замок відігравав роль прикордонної фортеці між Польським Королівством та Великим Литовським князівством, а також захищав ці терени від монголо-татар. Найбільшого розквіту замок набув у 17 ст., коли його розбудовою зайнявся Іван Данилович. В стінах фортеці перебували польський король Ян Собеський, його дружина королева Марисенька та Богдан Хмельницький. Зараз замок вважається одним з семи чудес України в категорії замків та фортець, а також тут чудова експозиція картин, ікон, мебелі та інтер’єрів 14-18 ст.
Далі наш шлях пролягатиме через Броди та Радивилів до Почаєва, де знаходиться знаменита Почаївська Лавра – одна з найбільших православних святинь України. Саме тут у 13 ст. двом монахам Антонію і Феодосію Печерським явилась Божа Матір і залишила на скелі слід своєї стопи. Цей слід, разом з чудотворною іконою Божої Матері та нетлінними мощами Св. Іова та Амфілохія являються святинями, побачити і помолитись до яких приїжджають мешканці з України та іноземних держав. А побудував відому Успенську церкву та монастир тут відомий меценат Микола Василій Потоцький, який і знайшов тут вічний спочинок.

 

Замовити екскурсію "Дві фортеці: Олеський замок та Почаївська Лавра" можна:

За тел.:
(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Екскурсовод Львовом Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:
info@ekskursiya.com.ua

Гід Почаїв Олеський замок - Дарія.

Під час екскурсії "Дві фортеці: Олеський замок та Почаївська Лавра" Ви побачите:

Почаївська Лавра, екскурсії зі Львова

Олеський замок

Почаївська Святоуспенська Лавра

Успенська церква в Почаєві