Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Краса Тернопільської Галичини (Золочів, Тернопіль, Зарваниця, Бережани)"

Пропонуємо Вам познайомитись з красою Тернопільського краю.
Для початку ми відвідаємо місто Золочів – це місто, де злучались торгівельні шляхи, знаходилась родинна резиденція сім’ї Собеських, з якої походить відомий польський король Ян Собеський. Побуваємо у Золочівському замку та пройдемось вузенькими вуличками колишньої столиці  ЗУНР. Окрім замку, в центрі міста знаходиться надзвичайний костел Успіня Богородиці 18 ст. та церква Св. Миколая – найдавніший храм Золочева, збудований як оборонна фортеця.
Далі вирушаємо до «файного міста Тернополя». Це майже батьківщина Соломії Крушельницької. Відома співачка народилась в околицях Тернополя в с. Біла. А в самому місті про неї нагадує чудовий пам’ятник. Тернопіль не дуже багатий архітектурою – нашу увагу привернуть будівлі замку, Домініканського костелу, Театру ім.. Т. Шевченка, церкви Воздвиження та Різдва Христового, але це місто бере не тільки архітектурою, а чистотою, затишком, квітучими вулицями та багато чисельними фонтанами. А справжньою окрасою міста є величезних розмірів Тернопільський став – таке собі море посеред міста. Озером курсує Теплохід «Герой  Танцорів», на якому при бажанні можна прокататися з одного берега на інший.
Наступне галицьке містечко – це паломницький центр Зарваниця. Знаменитий він своїм храмом та чудотворною іконою Божою Матері. За легендою одного разу подорожуючий монах заснув на цьому місці і уві сні до нього прийшла Матір Божа, а прокинувшись він побачив ікону Богородиці. Місце, де його зарвав сон, він назвав Зарваницею. З тих часів сюди почали приїжджати люди, щоб зцілитися. У Вас буде нагода помолитись перед чудотворною іконою Зарваницької Богоматері та іконою «Розп’яття Ісуса Христа», покуштувати води з цілющого джерела, при бажанні можна пройтись Хресною дорогою. А також помилуватись красою навколишніх пейзажів, чудового нового храмового комплексу та вдосталь насолодитись тишиною Божої присутності.
Містечко Бережани не дарма називають «місто біля Раю», адже дійсно, опинившись тут, відчуваєш себе наче у раю. Бережани вперше згадуються у 1375 р. Родина Сенявських побудувала у Бережанах замок у 16 ст., який надійно захищав місто від ворогів.
Окрім руїн замку у місті ми оглянемо площу Ринок з Ратушею 1803 р., ансамблем будинків 18-19 ст., тричі воскреслою церквою Св. Трійці та Петро-Павлівським костелом поч.. 17 ст, над яким працював талановитий скульптор Й. Пфістер. Також дізнаємось про історію життя вірмен та євреїв у місті, побачимо руїни Вірменської церкви та єврейської синагоги, дізнаємось історії будинків на площі Ринок.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Екскурсовод зі Львова Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua

Під час екскурсії "Краса Тернопільської Галичини" Ви побачите:

Бережани центр міста

Зарваниця екскурсії

Собор Св. Трійці, Бережани

Тернопіль, вечірнє місто

Театр ім. Тараса Шевченка в Тернополі

Зарваниця

Миколаївська церква, екскурсії по Бережанах

Тернопільський став і Воздвиженська церква

Зарваниця восени

Вірменська церква, Бережани

Костел Різдва Діви Марії в Бережанах

Замок Сенявських, Бережани

Тернопіль, центр міста

Костел Успіння Діви Марії в Золочеві

Тернопіль, фонтан

Золочівський замок