Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Королівська Жовква та Крехівський монастир"

Тривалість екскурсії до Жовкви і Крехова - 6 годин.

Під час цієї екскурсії Ви побуваєте у місті Жовква, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце у Львівській області після Львова. У XVII ст. Жовква служила резиденцією польського короля Яна ІІІ Собєського і відігравала важливе торгівельне, економічне та політичне значення.

Ми побуваємо на центральній площі Жовкви Вічевій, побачимо колишнє лобне місце, де страчували людей, побачимо Жовківський замок, який на відміну від львівського, зберігся до наших днів, хоча й у дуже поганому стані, побачимо дві брами, через які можна було потрапити до міста, побуваємо у костелі Св. Лаврентія з чудовими надгробними пам’ятниками родини Жолкевських, які вважаються засновниками Жовкви, відвідаємо греко-католицький храм Різдва Христового, де зберігаються мощі св. Партенія – покровителя Жовкви, та багато всього іншого.

Далі вирушаємо до Крехівського монастиря, який за легендою був заснований двома монахами Сільвестром і Іоілом в кінці XV ст. Зараз він належить отцям василіанам. Ми відвідаємо стару Миколаївську церкву та нову дерев’яну Преображення Господнього, побуваємо у печерному монастирі кін. XV ст. та на джерелі зі святою  водою.

Недарма Крехівський монастир вважається святим місцем, адже перебуваючи тут, Ви немовби знаходитесь у гармонії з природою, у єдності з Богом.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Львів екскурсовод Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

За електронною адресою: info@ekskursiya.com.ua

Екскурсії до Жовкви і Крехова проводяться кожного дня за замовленням.

Під час екскурсії Жовква Крехів Ви побачите: