Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Карпатські барви"

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте мальовничі куточки Львівських та Івано-Франківських Карпат. 

Перша наша зупинка знаходиться в с. Розгірче, де є скельний монастир X- XIII-XIV ст. Ця територія була заселена ще з давніх давен, і ймовірніше всього спочатку скелі використовувались для язичницьких обрядів, а потім для християнських.  Тут чітко видно сліди титанічної людської праці. У скелі вирізьблені вікна, двері, а також сходинки, якими можна піднятись на вершину монастирського комплексу і оглянути чудови панораму на навколишню місцевість. 

Цей монастир знаходиться на пагорбі і захований у лісі від пильного ворожого ока. Мабуть він слугував також потужною оборонною фортецею.

Наступна зупинка – це заповідник «Скелі та печери Довбуша». Вони вражають ще більше, ніж монастир в Розгірчому. Велетенські каменюки, заввишки 20-30 м здіймаються прямо посеред лісу і поки вони ще заховані деревами і лише щось сіре проглядається між стовбурами, здається, що це обман зору, ілюзія. Але вийшовши на галявину, Ви завмираєте від подиву, побачивши це диво природи, навпроти якого люди здаються комашками. 

Спочатку тут також був монастир (язичницький, а потім християнський). А у часи Данила Галицького та князя Лева тут була укріплена фортеця, що захищала південні кордони Галицько-Волинського князівства.

На скелях можна побачити різноманітні фігури: обличчя лева, двох слонів, страшної жінки-відьми, а також все інше, що Вам дозволяє побачити Ваша уява. Все це - наслідок багатолітньої роботи вітру та води, які вимивали і руйнували піщаний матеріал, з якого збудовані скелі.

Третя і остання зупинка нашої екскурсії – це Гошівський монастир з чудотворною іконою Божої Матері. Монастир знаходиться серед мальовничих карпатських гір, а поруч б'є джерело цілющої води. Це відоме місце серед прочан. Тут, у цілковитому спокою і тиші кожен на мить задумується про своє життя, призначення, а також побачену красу, створену Всевишнім.

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

 

Екскурсовод Львовом Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

E-mail:

info@ekskursiya.com.ua

Львів гід Дарія

 Екскурсія в Карпати проводиться щодня з 9:00 до 19:00 за попереднім замовленням.

Під час екскурсії в Карпати Ви побачите: