Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Дорога в Самбір до Святого Валентина"

Тривалість екскурсії в Самбір - 5-6 год.

Метою цієї екскурсії є відвідання міста Самбора, де в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, де зберігаються мощі Святого Валентина

Ця екскурсія є ідеальним варіантом для закоханих, або для тих, хто ще не знайшов свою другу половинку і хоче замовити слівце перед Святим Валентином.

Самбір - це дуже тихе і романтичне старовинне містечко, яке ще називають "Воротами до Карпат", оскільки саме тут починаються Карпатські гори. Центральна площа Ринок у Самборі є найбільшою в Європі, а ратуша, що на ній знаходиться, є найстарішою в Україні.

По дорозі до Самбора ми зробимо три зупинки.

Перша - у місті Оброшино, де  ми оглянемо колишню резиденцію Латинських архієпископів, костел Воздвиження Чесного Хреста та церкву св. Дмитрія.

Далі ми попрямуємо до Великого Любіня - колишнього популярного бальнеологічного курорту. Тут оглядаємо замок-палац барона Бруницького, дерев'яну церкву св. Миколая та костел ікони Божої Матері Ченстоховської.

Наступна зупинка у містечку Рудки. Поруч з Рудками є невеличке поселення, яке колись називалось Бенькова Вишня. Тут зберігся маєток відомого польського письменника Александра Фредра. Саме тут він вперше зважився запросити на танець любов свого життя Юзефу Яблоновську. Ви почуєте подробиці цієї історії кохання, яка закінчилась хепі-ендом. А  в самих Рудках ми відвідуємо костел Успіння Діви Марії, де похований Александр Фредро та його родина. Тут також знаходиться чудотворна ікона Рудківської Богородиці.

І нарешті ми потрапляємо до мальовничого міста Самбір, перша згадка про нього датується ще 1241 р.  Окрім площі Ринку та ратуші ми  оглядаємо костел Івана Хрестителя, колишній бернардинський монастир з костелом св. Станіслава. Тут тепер розміщується органнйи зал. Ну і звичайно храм Різдва Богородиці, де зберігається чудотворна Самбірська ікона Божої Матері та мощі святого Валентина, покровителя всіх закоханих.

 Сподіваюсь, що Ви залишитесь задоволені екскурсією до Самбора, а Святий Валентин принесе Вам щастя в особистому житті.

Замовити екскурсію Самбором можна:

За тел.:

+38 (096) 46- 33- 005

+38 (063) 27- 99- 891

E-mail:

info@ekskursiya.com.ua

Гід Львів Дарія.

 

Екскурсії в Самбір проводяться щодня з 9:00 до 18:00 за попереднім замовленням.

Під час екскурсії в Самбір Ви побачите: