Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсія "Золота підкова Львівщини"

Львівська область посідає друге в Україні місце після Тернопільської за кількістю збережених замкових об'єктів. Під час цієї одноденної екскурсії ми відвідаємо три найкраще збережені замки - Олеський, Підгорецький та Золочівський. Оскільки наш маршрут має форму підкови, то й екскурсія називається "Замки золотої підкови".

Екскурсія "Королівська Жовква та Крехівський монастир"

Побувавши у Львові, Вам просто необхідно відвідати Жовкву, яка за вишуканістю архітектурного ансамблю займає друге місце після Львова у Львівській області.
Оглянемо печерний монастир кінця XVI ст.

Екскурсія "Дорога до Святого Валентина"

Мета цієї екскурсії - побувати в місті Самборі у церкві Різдва Пресвятої Богородиці, де зберігаються мощі Святого Валентина. Місто Самбір традиційно називають "воротами Карпат". Центральна площа - Ринок є найбільшою серед площей з однойменними назвами в Європі, а ратуша, що на ній знаходиться - найстарішою в Україні - XVII ст.

Екскурсія "Карпатські барви"

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте мальовничі куточки Львівських та Івано-Франківських Карпат.

Перша наша зупинка знаходиться в с. Розгірче, де є скельний монастир XV ст.
Наступна зупинка – це заповідник «Скелі та печери Довбуша».
Третя і остання зупинка нашої екскурсії – це Гошівський монастир з чудотворною іконою Божої Матері. Монастир знаходиться серед мальовничих карпатських гір, а поруч б'є джерело цілющої води.

Екскурсія "Скелі Довбуша та Карпатський трамвай"

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте Карпати Львівської та Івано-Франківської областей.
Перша зупинка – це Скелі Довбуша. В Х столітті скелі служили монастирем, а в ХІІ-ХІІІ ст. – оборонними укріпленнями.
Наступна зупинка - це село Гошів, де серед мальовничих Карпатських гір знаходиться василіанський монастир з чудотворною іконою Матері Божої.
Третя зупинка нашої екскурсії знаходиться в селі Вигода Івано-Франківської області. Воно знамените тим, що тут ходить єдиний в країні Карпатський трамвай. Чотиригодинний маршрут вгору по вузькоколійці подарує Вам незабутнє враження.

Екскурсія "Перлини Карпат та наскельна фортеця Тустань"

Під час цієї одноденної подорожі ми відвідаємо наймальовничіші куточки Львівських Карпат - скельні комплекси в Тустані та захоплюючі місцини Національного парку "Сколівські Бескиди". Перша зупинка – це Національний Природний Парк Сколівські Бескиди. Наступна зупинка нашої екскурсії – це Урицькі скелі, або наскельна фортеця Тустань - пам'ятка архітектури ІХ-ХІІІ ст.

Екскурсія "Замки Срібної Підкови Львівщини"

Екскурсія до маловідомих але миловидних фортець Львівщини. Відвідаємо мальовничий замок в Свіржі, руїни величезного Старосільського замку та одне з найстаріших відпустових місць в Україні - Унівський монастир.

Екскурсія "Олеський замок та Почаївська Лавра"

Захоплююча екскурсія до Олеського замку та Почаївської Лаври. Ви відвідаєте найстарішу фортецю Львівщини та благодатне місце, де Божа Матір ступала.

Екскурсія "Стежками Галицького Прикарпаття (Рогатин, Галич, Івано-Франківськ)"

Під час екскурсії Прикарпаттям Ви відвідаєте - Рогатин - батьківщину Роксолани, Галич з руїнами замку та Крилос - давній центр княжого Галича. А також Івано-Франківськ - місто побудоване Андрієм Потоцьким і назване на честь його сина.

Екскурсія "Шляхами Івана Франка (Дрогобич, Нагуєвичі, Меденичі)"

Екскурсія стежками Івана Франка. Ми побуваємо в Дрогобичі, відомому дерев'яною церквою Св. Юри, відвідаємо Нагуєвичі з музеєм-садибою Івана Франка. А ще побуваєм в Меденицькому зоопарку.

Екскурсія "Краса Тернопільської Галичини (Золочів, Тернопіль, Зарваниця, Бережани)"

Ви побуваєте у Золочеві - місті, де злучалися торгівельні шляхи, відвідаєте Тернопіль з Домініканським костелом, чудовим ставом та Воздвиженською церквою, побачите чудотворну ікону Зарваницької Богоматері та відвідаєте провінційне затишне містечко Бережани.