Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Екскурсії Львовом

Тут Ви знайдете описи різноманітних екскурсій, які допоможуть Вам познайомитись з чудовим містом Лева. Серед них як пішохідні екскурсії, так і екскурсії на колесах.

Екскурсії Львівщиною

На Львівщині збережено понад сто унікальних об'єктів середньовічної замкової оборонної архітектури. Оскільки край знаходився на перетині торгівельних шляхів, вороги завжди бажали його здобути, а тому ще від часів Данила Галицького тут починається будівництво оборонних укріплень, які захищали проти загарбників. Як наслідок, на Львівщині є багато замків, палаців, давніх костелів, монастирів. В даній рубриці є ряд екскурсій, які допоможуть Вам ознайомитись з цими пам'ятками і насолодитись їхньою красою.

Екскурсії по Закарпаттю

Подорожі по Закарпатських замках, на озеро Синевер, водоспад Шипіт, термальні джерела в Берегово, дегустації вина та сиру на Закарпатті.

Екскурсії по Карпатах

Екскурсіх та подорожі в Карпати разом з кваліфікованими гідами і провідниками. Походи на Говерлу, Пікуй, Боржаву, катання на підйомниках, знайомство з культурою гуцулів, бойків і лемків, відвідання музеїв, частування карпатськими стравами.

Екскурсії Україною

Тут Ви зможете знайти цікаві екскурсії по території України. Серед них: екскурсії по Львівщині, в Карпати, Кам'янець-Подільський та Хотин, Почаїв тощо.

Поїздки на лижі в Карпати

Пропонуємо недорогі автобусні перевезення зі Львова в Карпати на катання на лижах в Славську, на Плай, Тисовець, Буковель, Драгобрат, Пилипець та Красію.